STRAŻAK WĄŻ (2017.03)


Technologia: Unity3D, C#
Platformy: Windows, Android
Autorzy: Krzysztof Flis

"Fireman Snake" to gra o gaszeniu pożarów, przeznaczona dla dzieci od lat 3 do 8. Rozgrywka zawiera 18 poziomów (9 poziomów zbierania gaśnic i 9 poziomów gaszenia pożarów), których stopień trudności wzrasta wraz nabywaniem umiejętności przez gracza.

Sceny gaszenia odbywają się w pełnym 3D, a mały strażak poznaje, poprzez dobrą zabawę, zagadnienia związane z fizyką wody i jak nią sterować za pomocą węża strażackiego (moc strumienia plus kierunek).
Ponadto poziomy zbierające ekwipunek, uczą szybkiego podejmowania decyzji, przewidywać sytuacje zagrożenia oraz reagować na występujące zdarzenia bez paniki.

Gra NIE ZAWIERA reklam, odnośników do stron internetowych i mikropłatności. Interfejs użytkownika nie wymaga umiejętności czytania, aby dzieciaki mogły samodzielnie oddać się pasji gaszenia pożarów.

W chwili obecnej dostępna są wersja na Android. Wersja pod Windows jest już na ukończeniu.


Zobacz szczegóły i ściągnij

AGENT GDO - INVASION (2014.05)


Technologia: Unity3D, C#
Platformy: Windows, MacOs, Linux, Android
Autorzy: Krzysztof Flis, Bartosz Kozikowski

"Agent GDO - Invasion" to pierwsza część trylogii, której akcja toczy się przed wydarzeniami z "Path of the Agent".
Zadaniem bohatera jest odparcie inwazji obcych form życia, które rozproszyły się po naszej planecie siejąc grozę oraz spustoszenie. Oprócz odparcia ataku Agent musi także zniszczyć główne obozy wroga, aby powstrzymać napływanie kolejnych hord przez międzywymiarowe portale.
W chwili obecnej dostępne są wersje na Windows, Ubuntu, MacOS i Android. Inne wkrótce.

Oprócz kampanii w grze dostępny jest również tryb arcade. Gracze mogą się dzielić swoimi wynikami za pomocą synchronizacji z globalną listą wyników oraz rywalizować o miano najlepszego agenta zdobywając medale w trakcie misji.
Jest także możliwość kupowania monet do kontynuacji gry za pomocą mikropłatności.

Rozgrywka jest rozbudowaną wersją klasycznej gry Pang/Buster Bros.

Na stronie szczegołowej można zobaczyć zwiastun gry oraz obejrzeć listę najlepszych agentów.


Zobacz szczegóły i ściągnij

PATH OF THE AGENT (w produkcji)


Technologia: Unity3D, C#
Platformy: Windows, MacOs, Linux, Android, iOS
Autorzy: Krzysztof Flis, Piotr Flis, Bartosz Kozikowski

"Path of the Agent" jest bardzo rozbudowaną fantazją na temat znakomitej gry sprzed lat o tytule "Agent USA", wydanej na platformy 8-bitowe. Bazując na tym pomyśle realizujemy projekt, który jest dużym jego rozwinięciem: fabuła, świat gry, grafika 3D, wiele nowych pomysłów uatrakcyjniających rozgrywkę.

W wielkim skrócie: survivalowy horror z grafiką 3D. Gra ma mięć klimat ciągłego zagrożenia, odczuwalny będzie uciekający czas oraz ważące się losy świata.

Staramy się również zadbać o to, aby świat był generowany losowo - wtedy każda rozgrywka wygląda nieco inaczej i chętniej się do gry wraca.


Zobacz szczegóły